Новини

Всі новини
2019-03-12

Зупинити свавілля влади харків’яни можуть, проголосувавши на наступних місцевих виборах за гідних кандидатів, – Роман Семенуха

Роман Семенуха, народний депутат фракції «Самопоміч» під час ефіру на каналі АТН заявив, що те, як депутати міськради поставились до рішення суду щодо зупинення нових тарифів на проїзд в міському електротранспорті – є правовим нігілізмом.

«Реакція депутатської більшості на чолі з Геннадієм Кернесом на ухвалу суду — це повне ігнорування українського законодавства, – наголосив Семенуха. – Будемо говорити чесно: в Харкові влада належить криміналу, і чхати вони хотіли на думку його мешканців».

Нардеп зауважив, що сьогодні вирішення ситуації з невиконанням судового рішення багато в чому залежить від позиції обласної прокуратури. На думку Романа Семенухи, правоохоронні органи зобов’язані відреагувати на такий кричущий факт, особливо після оприлюднення висновків Антимонопольного комітету щодо необґрунтованості нових тарифів: «Рішення АМКУ про те, що в новий тариф закладені витрати, які не пов’язані з наданням послуг з перевезення пасажирів, – це свідчення непрозорості та зловживань як з боку комунальних підприємств, так і з боку місцевої влади».

Зараз позиція окремих депутатів міськради, зокрема, «Самопомочі» та активна підтримка харків’ян можуть дати шанс на те, що міська влада почує людей. Дуже часто Кернес реагує, коли суспільство в Харкові налаштоване проти його рішень. Тому багато чого залежить саме від активності громадян в цьому питанні, – додає нардеп.

Роман Семенуха впевнений: зупинити свавілля влади та керівників комунальних підприємств харків’яни можуть в правовий спосіб, проголосувавши на наступних місцевих виборах за гідних кандидатів.

«Мене часто люди запитують, як відкликати нардепа або мера, якщо він грубо порушує права громадян. Думаю, найкраще рішення — не голосувати за тих людей, які приходять до влади на пустих обіцянках, створюють ілюзію управління, а коли доходить до реальних справ — починають ігнорувати волю своїх виборців, – стверджує Семенуха. – Але, з іншого боку, це добрий урок тим харків’янам, які вірили в доброчесні наміри чинного міського голови. Сподіваюсь, вони зроблять правильні висновки».