Новини

Всі новини
2018-07-23

Заява з приводу виходу із фракції «Об’єднання Самопоміч» у Харківській міській раді депутата Ігора Черняка

У 2014 – му році у час зовнішньої агресії, коли місто Харків розгойдували проросійські сили, намагаючись захопити його, активісти, волонтери і просто небайдужі городяни об’єдналися заради порятунку. Об’єднані спільною ідеєю, метою і цінностями, ці люди згуртувалися й утворили команду Самопомочі у Харкові і Харківській області. Згодом, отримавши довіру громадян, взяли участь у виборах та сформували фракції у міській та обласній радах.

Увесь цей час команда “Об’єднання “Самопоміч”служить інтересам громади Харкова та Харківської області. Набутий, часом гіркий, досвід доводить нам усім: результат перемоги залежить не лише від того, як ми боремося із зовнішнім ворогом, але і внутрішнім – корупцією у всіх її проявах, тотальним невіглаством і фактично зруйнованим місцевим самоврядуванням. Цей ворог не менш небезпечний і підступний, бо нищить і роз’їдає нашу країну, місто, область зсередини. Вперше за багато років Самопоміч власним прикладом доводить: політика – це не бізнес. Вона може бути чесною заради служіння людям.

Сьогодні, на жаль, можна стверджувати: очільники місцевої влади у Харківській області тісно співпрацюють з тими, хто ще вчора стояв на проросійських мітингах, хто причетний до організації масового побиття людей в Харкові та Києві.

Ми переконані, що будь-які прояви радикалізму, які призводять до насильства, лише віддаляють наше місто від головної мети –стати форпостом демократії та економічного зростання на сході країни.

З гідністю пройти цей шлях можна лише об’єднаними спільними цінностями та відповідальністю за рідний Харків.

На жаль, через окремі розбіжності Ігор Черняк прийняв власне рішення вийти з фракції “Об’єднання Самопоміч”. Ми поважаємо рішення депутата Ігора Черняка і дякуємо за роботу в нашій команді.