Новини

Всі новини
2017-05-17

Заява ХОПП “Об’єднання “Самопоміч” щодо нападу на храм УПЦ КП

17 травня 2017 р. відбувся ганебний напад на храм Святого Великомученика та Цілителя Пантелеймона Харківської єпархії УПЦ КП, що знаходиться за адресою: вул. Танкопія, 8. Троє невідомих чоловіків у нетверезому стані увірвалися на подвір’я храму та напали на настоятеля отця Григорія, погрожували йому та завдали тілесних ушкоджень. Після того, як злочинці не змогли потрапити всередину до храму, вони свою лють вирішили зосередити на автівках, що знаходилися на території церкви. А пошкодивши машини, зловмисники втекли.

На місце подій приїхав наряд поліції, який прийняв заяву від настоятеля та пояснення. Отець Григорій повідомив, що минулого тижня священики отримували погрози на свою адресу та щодо можливих пошкоджень храму. Таким чином, можна зробити висновок, що події сьогоднішнього дня були сплановані заздалегідь, а священики, члени їх родин та парафіяни храму залишаються в небезпеці, поки злочинці не знайдені та не притягнуті до відповідальності.

Харківська обласна організація ПП «Об’єднання «Самопоміч» обурена такими діями зловмисників щодо представників церкви та звертається до Головного Управління Національної поліції в Харківській області з вимогою якомога швидше знайти винуватців та розслідувати цей ганебний напад.

Ми засуджуємо будь-які спроби вирішувати проблеми міжконфесійного характеру силовим шляхом!