Новини

Всі новини
2018-02-21

Завдяки «Самопомочі» з 1 вересня школи Харкова будуть охоронятися за рахунок міського бюджету

Сьогодні, 21 лютого, на сесії Харківської міськради депутати проголосували за те, щоб з 1 вересня школи Харкова будуть охоронялись за рахунок міського бюджету.

Це стало можливим завдяки ініціативі депутатів від «Самопомочі». Депутат міськради від «Самопомочі» Олена Ворона послідовно відстоювала інтереси батьків, яких непокоїть безпека дітей. Вона висунула пропозицію внести у Комплексну програму розвитку освіти на 2018-2022 роки пункт щодо оплати охорони шкіл Харкова за рахунок міського бюджету. У грудні депутати міськради ухвалили цю пропозицію. Потім мерія зробила розрахунки щодо того, яка саме сума знадобиться. І сьогодні на сесії міськради ухвалили рішення про виділення 5,2 млн грн на забезпечення фізичної охорони загальноосвітніх шкіл і 75 млн грн – на розвиток матеріально-технічної бази.

«Два роки роботи, подолання законодавчих та бюрократичних перепон для цивілізованної організації охорони в школах. З нового навчального року багаторічній системі незрозумілих договорів з представниками батьківських комітетів на фізичну охорону буде покладено край», – прокоментувала Олена Ворона.