Новини

Всі новини
2015-11-26

Завдання №1 для нас — зробити облраду доступною та відкритою, — Дмитро Булах

Депутат Харківської обласної ради а від фракції «Об’єднання «Самопоміч» Дмитро Булах у програмі «Віддзеркалення» в ефірі АТН прокоментував підсумки першої сесії облради нового скликання,  що відбулася 25 листопада.

За словами Булаха, Тетяна Бідняк від «Самопомочі» була б ефективною головою облради, однак депутати підтримали кандидатуру Сергія Чернова від «Відродження».

«Наша фракція вважає, що в будь-яких виборах повинні брати участь декілька кандидатів. Ми вважаємо, що демократична громадськість Харкова заслужила мати вибір з кількох кандидатур. Тетяна Бідняк — відомий волонтер, один з координаторів волонтерського фонду Help Army, гідна людина, і ми вирішили висунути її кандидату на посаду голови обласної ради», — зазначив він.

Депутат також підкреслив, що «Самопоміч» не приймала участь у голосуванні за заступників голови.

«Це виключно право Сергія Івановича [Чернова] за регламентом і за законом — висувати заступників. Однак, на наш погляд, заступники мають представляти різні політичні сили, відмінні від голови ради. Не знаю, чим керувався Сергій Іванович [Чернова], але один із замів був запропонований від «Відродження» — особисто він теж член цієї партії. На наш погляд, це неприпустимо, тому ми зробили заяву і не брали участь у голосуванні », — наголосив Булах.

Разом з тим, депутат зауважив, що «Самопоміч» працюватиме з обраним керівництвом облради та іншими фракціями.

«Наразі завдання №1 для нас — провести деякі зміни до регламенту, які б зробили облраду доступною, відкритою, а також передбачити в регламенті норми електронного уряду, щоб область йшла в ногу з часом», — запевнив представник «Самопомочі».