Новини

Всі новини
2016-04-18

Затвердження нового Уряду — «ширка» стає все ближче

«Процес формування нової-старої коаліції не відповідає жодним європейським стандартам і є, як мінімум, сумнівним з точки зору Конституції», — стверджує народний депутат Роман Семенуха у своєму блозі на сайті LB.ua.

Депутат наголошує, що призначення нового очільника Уряду сталося виключно завдяки голосам колишніх регіоналів, 25 з яких голосували за сумнозвісні «закони 16 січня».  Роман Семенуха неодноразово говорив про те, що в парламенті з першої сесії утворилося дві коаліції: Європейська Україна та друга , яка складається з фракцій БПП, Народний фронт та «регіоналів». «Саме цією коаліцією гвалтувалася Конституція, здійснювалися призначення Шокіна та Грицака, ухвалювався державний бюджет країни 2016 року, була провалена реформа Генеральної Прокуратури та багато інших важливих рішень. Тобто призначенням Гройсмана така коаліція лише офіційно легітимізована», — вважає депутат. Тому, за його думкою, жодних ефективних розслідувань, пов’язаних з колишніми регіоналами не було і не буде.

Роман Семенуха прогнозує нестабільність нової коаліції, оскільки переважна більшість депутатів залежать від своїх «господарів». Тому, пише депутат, у будь який момент необхідна кількість депутатів може покинути коаліцію, що дасть привід Президенту через місяць призначити позачергові парламентські вибори.

«Україна отримала невеличку передишку, якою треба скористатися для розбудови та зміцнення неолігархічних партій та прийняття нового виборчого закону за відкритою пропорційною системою, що є чи не єдиним еволюційним шляхом справжнього оновлення політичної еліти», — вважає Семенуха.

Блог Романа Семенухи на сайті LB.ua:

http://blogs.lb.ua/roman_semenukha/333155_zatverdzhennya_novogo_uryadu_shirka.html?utm_source=local&utm_medium=cpm&utm_campaign=blog