Новини

Всі новини
2015-10-14

За підтримки «Самопомочі» в Харкові відбувся флешмоб на честь Дня захисника України.

Перед Військово-медичним клінічним центром Північного регіону (Військовим шпиталем) опівдні 14 жовтня пролунав Гімн України у виконанні близько півтисячного хору учасників у супроводі оркестру.

У акції взяв участь харківський музикант Микита Рубченко, відомий виконанням рок-версії гімну України. Учасники флешмобу виконали три пісні: «Дякую тобі», «Червона рута», гімн України.

«Захисник Вітчизни ми кажемо вже багато років, але до останніх подій ми сподівалися. Це була надія на те, що вони у нас є. Тепер ми можемо сказати впевнено, що це не надія, це факт. Є захисники України, які довели це своїм життям, своїм здоров’ям, своєю участю у бойових діях, в захисті держави. Ми думаємо, що таким чином можемо якось віддячити бійцям, які віддали своє здоров’я на захист держави», — відкоментував ідею проведення акції кандидат на посаду Харківського міського голови від «Об’єднання «Самопоміч» Тарас Сітенко.

Зазначимо, наказ про святкування Дня захисника України було підписано рік тому. Це державне свято, тому сьогодні у українців вихідний. Також 14 жовтня традиційно святкують День українського козацтва і Покрова Пресвятої Богородиці.