Новини

Всі новини
2015-05-12

За підтримки “Самопомочі” харківські скаути висадили найбільший калиновий гай у місті

Калина — це найвідоміший український символ життя та єдності. За народною традицією, вона уособлює й саму Україну. Тож не дивно, що саме її висаджують харківські підлітки обабіч своїх шкіл. За підтримки громадського об’єднання «Самопоміч» на території 46-ої харківської гімназії ім. Ломоносова місцеві школярі, 9-х та 10-х класів, а також харківські пластуни висадили калиновий гай — 20 кущів калини.

“ Ми звернулися в Об’єднання «Самопоміч», і в цій організації відгукнулися на наш заклик — забезпечили інвентарем і допомогли придбати саджанці калини. «Самопоміч» підтримує нас протягом всієї акції», — розповіла координатор проекту “Пласт-Відродження” Олена Шержукова.

Після закінчення роботи учасники толоки влаштували мистецький флеш-моб. Діти охоче прикрашали кущі калини патріотичними стрічками, розмальовували лопати, писали листи до українських воїнів, малювали символічні малюнки, підписували листівки. Всі дитячі вироби будуть передані бійцям на фронт, щоб вони знали – у Харкові про них не забувають.

«Діти зацікавились цією акцією. І коли побачили, що минулого року в Харкові висадили всього 13 калин, школярі вирішили виправити це становище і зробити з усього Харкова калиновий гай. Після публікації про початок акції в соціальних мережах відгукнулися діти в інших школах і гімназіях”, — підкреслила Олена Шержукова.

«Самопоміч» буде і надалі підтримувати ініціативи містян, завдяки яким Харків ставатиме красивішим і більш європейським містом.