Новини

Всі новини
2015-10-22

Ярослав Маркевич розповів, чим «Самопоміч» відрізняється від інших політичних сил

Політична партія «Об’єднання «Самопоміч» виключає появу у своїх лавах вищих чиновників, співробітників силових структур та осіб, що були замішані у корупційних схемах. Про це в ефірі програми «Віддзеркалення» на телеканалі «АТН» заявив народний депутат Ярослав Маркевич.

«У нас є кілька постулатів. По-перше, ми не включаємо до списків вищих чиновників місцевих територіальних утворень, тому що ці люди привели нашу країну й місто у вкрай важкий стан. Люди з таким досвідом нам не потрібні. По-друге, ми не беремо співробітників прокуратури та МВС. Це люди, у яких зовсім інше завдання — вони мають захищати територіальну громаду, а не представляти її інтереси. Ми також не беремо нікого, хто міг приймати участь у корупційних схемах», — наголосив Маркевич.

За словами народного обранця, кандидати від «Самопомочі» — це люди, що мають успішний досвід в реалізації власних проектів і, що найбільш важливо, управлінський досвід.

«Цих двох умінь їм достатньо, щоб бути депутатами місцевих рад. Ми також беремо кращі приклади реалізації проектів в місцевому управлінні — Львова та інших міст», — зазначив Маркевич.

Представник «Самопомочі» також запевнив, що у разі, якщо представники партії дискредитуватимуть себе та порушуватимуть її етичні норми, вони будуть позбавлені депутатських мандатів у місцевих радах або виключені з фракції у Верховній Раді.

Нагадаємо, у виборчій бюлетені до Харківської міської ради «Об’єднання «Самопоміч» буде представлено під номером 13, до Харківської обласної ради — під номером 1.