Новини

Всі новини
2017-10-19

Висловлюємо співчуття родинам загиблих під час ДТП на вул.Сумській

ХОПП «Самопоміч» висловлює співчуття рідним та близьким людей, які загинули та які постраждали під час жахливої аварії, що сталась вчора в центрі Харкова.

На жаль, життя загиблих вже не повернути… Але ми з вами разом можемо допомогти пораненим, які потребують лікування, фізичної та психологічної реабілітації. Наразі четверо постраждалих знаходяться в Міській лікарні швидкої та невідкладної хірургії, з них дві молоді жінки – сестри – у штучній комі у важкому стані. Ще дві молодих жінки, одна з яких на сьомому місяці вагітності, перебувають в обласній лікарні.Всі поранені в різному стані важкості, але всі вони потребують нашої з вами допомоги – моральної, фінансової тощо. Декого з них чекають складні операції, довгострокове відновлення.

Депутати фракції «Самопоміч» в Харківській міськради прийняли одностайне рішення передати на лікування постраждалим кошти, які вони отримують в якості компенсації їх депутатської діяльності. Ми закликаємо городян також долучитись до надання посильної допомоги, бо це наше спільне горе.