Новини

Всі новини
2015-10-21

ВО «Батьківщина» підтримала кандидатуру Тараса Сітенка на посаду Харківського міського голови

Демократичні сили продовжують висловлювати підтримку кандидату на посаду Харківського міського голови Тарасу Сітенку. Так, сьогодні, 21 жовтня, у Харківській філії Інституту Горшеніна підтримку претенденту на посаду мера Харкова від партії «Об’єднання «Самопоміч» висловила «ВО «Батьківщина».

За словами голови Харківської міської організації «ВО «Батьківщина» Любомира Григорця, з нинішньою владою може конкурувати тільки один з демократичних проукраїнських кандидатів.

«Обговорюючи ситуацію, яка склалася в Харкові, ми ознайомилися з рейтингами і зрізом кандидатів, і прийняли рішення підтримати Тараса Сітенка, так як він йде на твердому другому місці. Більш того, у нього ще є потенціал — за тиждень до виборів ще можна зробити багато чого, якщо усі проукраїнські сили підтримають єдиного кандидата Тараса Сітенка», — підкреслив Григорець.

Народний депутат від фракції «Об’єднання «Самопоміч» також закликав підтримати кандидатуру Тараса Сітенка усі демократичні сили.

«Я вдячний за громадянську позицію Анатолія Гриценка, який учора публічно підтримав кандидатуру Тараса Сітенка на посаду Харківського міського голови. Ми вдячні, що, незважаючи на те, що у деяких областях України, наприклад у Львівській, ми є прямими конкурентами, людина висловила свою публічну позицію. Ми також закликаємо усі проукраїнські демократичні сили підтримати Тараса Сітенка», — зазначив Семенуха.

За словами Семенухи, на сьогоднішній день має місце маніпуляції рейтингів у ряді ЗМІ.

«За нашою інформацією з різних штабів чинний мер точно не набирає 50%. Другий тур може бути дуже цікавим, може розгорнутися справжня боротьба», — запевнив народний депутат.