Новини

Всі новини
2018-01-29

Дмитро Булах: Внесення Держпрому в список національних пам’яток – це перемога прогресивної частини Харкова над несмаком і безвідповідальністю

Наприкінці минулого тижня Кабмін вніс Держпром до Державного реєстру нерухомих пам’яток України. Віднині будівля на площі Свободи та прилегла до неї територія знаходяться під охороною держави, що унеможливлює будь-яке будівництво.

Дмитро Булах, один з ініціаторів протистояння встановленню “одоробла” на площі Свободи, прокоментутав цю подію: “Внесення Держпрому в список національних пам’яток – це безумовна перемога прогресивної частини Харкова над несмаком і безвідповідальністю, яка зараз панує в місті. Адже тепер набагато складніше буде встановити який-небудь черговий “шедевр” на площі Свободи”.

Депутат висловив сподівання, що процес боротьби активної громадськості із архітектурним свавіллям стосовно “одоробла” послужить хорошим уроком “для тих, хто вважає, що місто у нього в кишені і думка жителів нічого не означає. Тепер не менш важливо, щоб змінилося ставлення до самої площі. Подивившись на проблеми комплексно, необхідно закінчити її реконструкцію і прибрати, нарешті, зелений паркан, який стоїть на ній вже більше 3 років”, – наголосив він.

“Я ще раз хочу подякувати всім причетним до захисту міста і його центральної площі від “мракобєсія”. Спасибі вам, це все завдяки вам”, – додав Дмитро Булах.