Новини

Всі новини
2019-06-13

Віктор Кисіль: Мешканці Черкаської Лозової потерпають від сміттєвозів, що курсують між Харковом та Дергачівським полігоном ТПВ

Мешканці Черкаської Лозової потерпають від сміттєвозів, що курсують між Харковом та Дергачівським полігоном ТПВ — важкі автівки руйнують дорогу, що йде через селище, зазнають загрози руйнування приватні будинки. Місцеві багато років скаржаться в різноманітні інстанції, але проблема не рухається з місця.

Очевидним виходом з ситуації є будівництво об’їзної дороги. Для цього місцева влада – Дергачівська районна та Малоданилівська селищна ради — мають скласти звернення до ХОДА”, – розповідає депутат Харківської обласної ради від “Самопомочі” Віктор Кисіль. Це звернення необхідне для початку процедури розробки проектно-кошторисної документації та виділення коштів.

Навесні депутат звернувся до Дергачівської районної ради та Малоданилівської селищної ради з проханням ініціювати такі звернення, але за декілька місяців обидві структури не спромоглись цього зробити. “Це викликає жаль, оскільки без системного вирішення проблеми – будівництва об’їзної дороги – неприємності мешканців Черкаської Лозової через рух сміттєвозів не зникнуть!” – підсумовує Віктор Кисіль. Депутат планує і надалі контролювати цей процес та допомагати мешканцям добиватися виконання місцевою владою своїх обов’язків.