Новини

Всі новини
2019-05-17

Відкриті списки «Самопомочі»: кого делегувала до виборчого списку Харківщина

За результатами голосування партійців «Об’єднання «Самопоміч» з Харківщини, перше місце у рейтингу на представництво області посів доцент ХНУ імені Каразіна, депутат Харківської обласної ради Віктор Кисіль.

Другу та третю сходинки у рейтингу кандидатів від області з однаковою кількістю голосів посіли відома харківська військова волонтерка БФ «Help Army», голова фракції «Самопоміч» в Харківській облраді Тетяна Бідняк та Олександр Котуков, депутат Харківської обласної ради, один з засновників Харківського осередку «Самопомочі», доцент Харківського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України. Четверте місце – депутатка Харківської міської ради Марія Мезенцева, п’яте – депутат Харківської обласної ради Віталій Бушковський.

За підсумками рейтингування чинних народних депутатів, місця у першій пятірці посіли Роман Семенуха, Олег Березюк, Оксана Сироїд, Тетяна Острікова та Ірина Сисоєнко.

Нагадаємо, з 13 до 27 травня у всіх обласних організаціях «Об’єднання «Самопоміч» відбудуться загальні збори, де члени партії формуватимуть список майбутніх кандидатів у народні депутати у виборчому списку «Самопомочі». Голосування вже відбулись у Чернівецькій, Черкаській, Полтавській областях, Донецькій та Тернопільській областях.

Партійці наразі рейтингують членів фракції «Самопоміч» в парламенті, а також представників регіональних осередків. При цьому, ще одну третину майбутнього списку зарезервовано для громадських активістів, незалежних експертів та потенційних союзників.