Новини

Всі новини
2016-04-07

Відкрите звернення ХОПП «Об’єднання «Самопоміч» до Райніна І.Л.

Відкрите звернення

ХОПП «Об’єднання «Самопоміч»

 

Голові Харківської обласної державної адміністрації

Райніну Ігорю Львовичу

 

Шановний Ігоре Львовичу,

Майже рік тому був прийнятий і набув чинності пакет законів про декомунізацію.

Нажаль міська влада в усі можливі способи намагалася перешкодити процесу декомунізації: перейменована лише частина назв та вулиць, проігнорувавши чимало назв, які справді цього потребують. Апогеєм фарсу стало ігнорування Законів України у частині перейменування адміністративних районів Харкова. Водночас обласна державна адміністрація самоусунулася з цього процесу, не висловивши свою позицію публічно. І лише завдяки тиску громадськості, ці перейменування все-таки відбулися.

І, якщо з боку керуючої містом партії «Відродження» така палка любов до радянського минулого цілком зрозуміла, то з боку обласної адміністрації, яка декларує свою демократичність, відсутність будь-яких кроків виглядає неоднозначно. Ми не розуміємо, чому Ви не лише потураєте збереженню радянського «спадку», а й байдуже ставитеся до повернення махрового «совка», як це було в історії з розвішуванням Ваших портретів в школах і дитячих садках.

Тому політична партія «Об’єднання «Самопоміч» звертається до Вас з вимогою виконати Закон України і змінити численні радянські назви на запропоновані Харківською топонімічною групою (список додається).

Також ми наполягаємо на перейменуванні Жовтневого, Комінтернівського, Московского, Фрунзенського та Червонозаводського районів, яким під різними приводами було залишено радянські назви.

Ми залишаємо за собою право звертатись на всі рівні влади, в тому числі до Верховної Ради, Президента України, а також в СБУ та суд.

 

З повагою,

ХОПП «Об’єднання «Самопоміч»