Новини

Всі новини
2016-04-01

Відкрите звернення депутатських фракцій ПП «Об’єднання «Самопоміч» з приводу нападу на мирне зібрання представників різних громадських організації під час проведення акції на підтримку відставки генпрокурора

Депутатські фракції ПП «Об’єднання «Самопоміч» у Харківській обласній раді,  у Харківській міській раді, у Харківській районній раді, у Дергачівській районній раді  від 1.04.2016р звернулися до голови Харківської обласної  державної адміністрації  Райніна І. Л.,  прокурора Харківської області   Данильченко Ю. Б., начальника Управління Служби  безпеки України в Харківській області Пивовара О. В.,   начальника Головного управління  Національної поліції в Харківській області Дмитрієва А. А.

Відкрите звернення

28.03.2016 року під будівлею прокуратури Харківської області (м. Харків, вул. Богдана Хмельницького, 4) було скоєно напад на мирне зібрання представників різних громадських організації. Харкова під час проведення акції на підтримку відставки генерального прокурора Віктора Шокіна та за реалізацію реформ в системі прокуратури. В результаті скоєного нападу декілька осіб зазнали тілесних ушкоджень різного ступеня тяжкості. Не зупинила зловмисників навіть наявність серед учасників мирного зібрання дітей, жінок та осіб похилого віку. Свідомо, цинічно, нахабно, зухвало, нехтуючи  правилами демократичного суспільства, де право на зібрання є одним з фундаментальних прав.   Не можемо не зауважити, що присутні на акції в достатній кількості представники правоохоронних органів, зокрема Міністерства внутрішніх справ України, не вжили необхідних заходів як для рішучого припинення протиправних дій зловмисників, так і для їхнього затримання. Більш за те, нападники прикривались зв’язками з правоохоронними органами.

Вважаємо, що подібні ганебні ситуації є неприпустимими, адже вони відкидають наше суспільство в страшні часи абсолютної безкарності епохи Януковича. Ми маємо забезпечити можливість вільного виявлення представниками громадськості своїх політичних переконань! Саме тому,  представники депутатських  фракцій ПП «Об’єднання «Самопоміч» у Харківській обласній раді,  у Харківській міській раді, у Харківській районній раді, у Дергачівській районній раді вимагають проведення фахового та неупередженого розслідування вказаних подій, а також неминучого притягнення до відповідальності винних, незважаючи на будь-які можливі зв’язки таких осіб з посадовцями тих чи інших правоохоронних органів.     

Ми просимо вжити всіх належних заходів для унеможливлення повторення таких ганебних ситуацій у майбутньому!