Новини

Всі новини
2015-10-09

В день виборів «Самопоміч» буде проводити паралельний підрахунок голосів

«Самопоміч» буде проводити паралельний підрахунок голосів. Про це під час презентації громадсько-політичної ініціативи «За чесні вибори!» повідомив народний депутат «Об’єднання «Самопоміч» Роман Семенуха. За його словами, платформа створена, щоб спостерігати за законністю виборчого процесу протягом всієї кампанії — до дня голосування і під час нього.

«Ми будемо проводити паралельний підрахунок голосів. Його заявляють 99% політичних суб’єктів, але мало хто доводить до кінця або опубліковує. Для того, щоб провести оперативний паралельний підрахунок голосів, потрібно мати по одному-двом представникам в тому чи іншому статусі політичної партії на кожній виборчій дільниці. На сьогоднішній день в місті ми таке завдання виконуємо. В області, на жаль, складніше. Там ми залучили для реалізації цього завдання ще кілька політичних партій», — розповів Роман Семенуха.

Він також повідомив, що 25 жовтня в Харкові перебуватиме депутат Верховної Ради Єгор Соболєв. Окрім цього, проведення акції «За чесні вибори» обіцяли підтримати дипломатичні установи інших держав: ЄС, США, Канади й Австралії.

«Там бачать, що Харків знаходиться в так званій «червоній зоні», і допомагатимуть відстежувати ситуацію в день виборів і в наступні дні, коли буде вестися підрахунок голосів, — зазначив народний депутат. — Ми будемо відслідковувати результати виборів до Харківської міської ради, на посаду Харківського міського голови і зможемо моделювати ситуацію з виборів до обласної ради».