Новини

Всі новини
2019-01-29

Уряд хоче завалити місцеве самоврядування і знову перетворити людей на рабів, – Олег Березюк

Народний депутат України, голова парламентської фракції «Самопоміч» Олег Березюк завітав до Нової Водолаги з робочим візитом. Під час поїздки депутат відвідав місцеве підприємство, навчальні заклади, медичну амбулаторію, поспілкувався із селищним головою.

Олег Березюк зазначив: Нововодолазька ОТГ — яскравий приклад того, що реформа місцевого самоврядування є успішною та потрібною. Нардеп каже, що побачив сильну та розвинену громаду, талановитих і грамотних людей. Для цього в Новій Водолазі була зроблена величезна робота: вивчені сильні та слабкі сторони, створена стратегія розвитку, залучені кошти міжнародних фондів, зібрані податки вкладаються в розвиток інфраструктури. І такий підхід дав свої плоди — зроблена якісна амбулаторія, закуплене медичне обладнання, поремонтовані дитсадки та школи.

«Показовим для мене було те, що керівник великого місцевого підприємства, на якому ми були, навіть не знає, хто у них селищний голова. Це ознака доброго управління. Це означає, що місцева влада не тисне, не тяжіє над підприємцями, що працюють на території ОТГ. Тому що кожен виконує свої зобов’язання: власник виробництва — дає роботу людям і сплачує податки в бюджет, а голова використовує ті податки на благо людей, вкладає їх в медицину, освіту, дороги», – ділиться враженнями Олег Березюк.

Проте, стверджує нардеп, в громаді відчувається страшний прес центральної влади. На його думку, сьогодні уряд хоче завалити місцеве самоврядування і перетворити людей на рабів. Особливо це помітно після таких рішень, як скасування нічного тарифу на електроенергію, заборона містам класти гроші на депозити.

«Процес децентралізації буде поглиблюватись. Але влада в цьому не зацікавлена, бо голови міст і ОТГ стануть незалежними від неї та тих шести олігархів, які керують країною, а значить — вони не будуть слухати, що їм говорить “нагорі”. А це велика небезпека для олігархату», – стверджує Олег Березюк.