Новини

Всі новини
2018-10-16

UrbanTalks Львів & Харків

17 жовтня в рамках проекту Urban Talks зі Львова до Харкова приїде команда фахівців на чолі з міським головою Андрієм Садовим. Харків стане 21-м містом України, де розмовлятимуть про можливості розвитку та осучаснення міст України.

UrbanTalks Львів & Харків — це дружній діалог та пошук дотиків партнерства між містами. Під час події реформатори міста Лева передадуть досвід та розкажуть про місцеві успішні кейси просторового планування та інтегрованого розвитку, залучення мешканців до прийняття рішень, партисипативні практики управління містом, розвиток науки, ІТ та інше. “Ділитися досвідом конче необхідно, – переконаний Андрій Садовий, – адже на відміну від європейських країн, де розвитком міст займається спеціальне міністерство, у нас міста кинуті напризволяще”.

В програмі зустрічі розглядатимуться наступні кейси:
‣ Сучасне місто: стратегія ідентичності – Андрій Садовий, міський голова Львова;

‣ Успішні стратегії міста. Приклад Львова. Який ефект від реалізації стратегії отримує місто – Олександр Кобзарев, директор Комунальної установи “Інститут міста”;

‣ Міське планування. Архітектурні принципи для Львова – Юліан Чаплінський, начальник управління архітектури, головний архітектор Львова;

‣ Екосистема міста для створення стартапів – Андрій Москаленко, заступник міського голови з питань розвитку;

‣ Який ефект конференц індустрія приносить для міста? – Андрій Павлів, директор комунального підприємства “Львівське конференц-бюро”.

Відверта розмова про те, що потрібно українському місту для успіху, розпочнеться у конференц-залі «СПЕЦВУЗАВТОМАТИКИ» 17 жовтня о 18 годині. Запрошуємо представників бізнесу, громадських організацій, а також усіх зацікавлених. Адреса: місто Харків, вулиця Полтавський Шлях, 4. Вхід вільний.