Новини

Всі новини
2017-09-29

Україна має зменшити вартість розмитнення автомобілів, – Роман Семенуха

Ситуація в Україні із розмитненням автівок іноземного виробництва є неприйнятною, – про це розповів народний депутат від «Самопомочі» Роман Семенуха під час круглого столу на тему «Розмитнення автомобілів в Україні має відповідати європейським правилам» , який відбувся у прес-центрі «KharkivToday». Депутат наголошує на необхідності зменьшення вартості розмитнення та лібералізацію автомобільного ринку України.

Дискусія за участі депутата ВР та представників громадського руху «Авто Євро Сила» Романа Старченко та Олексія Кусова точилась навколо актуальної теми – лібералізації ввезення автівок в Україну. Роман Семенуха наголосив на тому, що умови ввезення автівок іноземного виробництва в Україну є неприйнятними, і це потрібно змінювати на законодавчому рівні. «Загальна сума оплати з розмитнення авто в Україні суттєво перевищує ціну розмитнення в странах ЄС. Фактично, більшість українців не мають можливості купити власне авто, і це неприйнятно». Політик стверджує, що ця ситуація є штучно створеною в інтересах окремих осіб. «Сьогодні в Україні є 5-7 людей, які роблять бізнес на ввезенні дорогих іномарок. І ті, хто намагається добитись зниження акцизних зборів на ввезення автомобілів середнього класу, – просто «ламають» їх бізнес, – зауважив Семенуха. – Якщо ситуація з розмитненням зміниться, це переформує український авторинок, ринок запчастин, тому ці 5-7 осіб активно перешкоджатимуть громадським ініціативам, щоб захистити свій прибуток».

Роман Семенуха висловив активістам «Авто Євро Сили» свою підтримку та запросив їх в Київ на збори фракції «Самопоміч», щоб вони особисто донесли свою позицію до депутатів парламенту усіх політичніх сил. «Наша фракція є відкритою до громадських ініціатив, ми готові до діалогу, запрошую вас на фракцію «Самопомочі», щоб ви особисто донесли свої вимоги до депутатів». Депутат застеріг активістів від роздроблення «по інтересах», в якому зацікавлені їхні супротивники. «Ви маєте зрозуміти, що проти вас йде інформаційна війна з метою дискредитації вашого руху. Вам потрібно продовжувати мирним способом добиватись своєї мети, тиснути в Конституційний спосіб», – підкреслив Роман Семенуха.

37343462316_3bbbaa469d_z (1)