Новини

Всі новини
2015-11-13

Учорашні громадські слухання щодо перейменування — знущання над здоровим глуздом і громадською думкою, — Тарас Сітенко

Голова Харківської обласної організації «Об’єднання «Самопоміч» Тарас Сітенко прокоментував учорашні громадські слухання щодо перейменування вулиць та районів міста, які були зірвані невідомими.

«Самопоміч» подала до Харківської міської ради наші пропозиції щодо перейменування топонімів. Ці пропозиції я збирався зачитати на слуханнях після виступу секретаря. Пан Терехов особисто обіцяв мені не ставити жодного питання на голосування до закінчення всіх виступів. Ми були налаштовані конструктивно, щоб донести свої пропозиції, сподівалися на те, що вони будуть враховані, але група невідомих молодчиків прямо перед моїм виступом увірвалася на сцену. Ці невідомі були дуже агресивно налаштовані і зірвали можливий подальший конструктивних хід цих громадських слухань», — розповів Сітенко.

Представник «Самопомочі» також підкреслив, що рішення щодо перейменування топонімів, що були за запропоновані міською радою, були не конструктивними та провокативними.

«Було висунуто безліч провокативних назв та рішень — наприклад, перейменування Дзержинського району в Дзержинський, Жовтневого в Жовтневий. Це знущання над здоровим глуздом і громадською думкою», — наголосив політик.

Сітенко також запевнив, що на сесії новообраної міськради, що відбудеться 18 листопада, «Самопоміч» збирається знов виступити зі своїми пропозиціями щодо перейменування вулиць та районів міста.

«Ми збираємося конструктивно виступити зі своїми пропозиціями, внести їх на розгляд, спробувати переконати депутатський корпус, в тому, що потрібно прислухатися до думки громади. Будемо сподіватися на те, що кількість здорового глузду в нинішній міськраді візьме вгору», — підсумував Сітенко.