Новини

Всі новини
2017-10-16

У турнірі з дзюдо на кубок «Самопомочі» взяли учаcть майже двісті дітей

У Палаці спорту «Зміна» в Харкові відбувся Всеукраїнський дитячий турнір з дзюдо на кубок «Об’єднання« Самопоміч», в якому взяли участь близько двохсот дітей. Турнір проводиться вже другий рік поспіль і, як запевняє організатор та ідейний натхненник Іван Ракич, відтепер буде щорічним. Змагання приурочені до Дня українського козацтва та Дня захисника України.

Незважаючи на мрячну прохолодну погоду, в Палаці спорту «Зміна» було жарко з раннього ранку, адже саме тут проходили змагання з дзюдо серед дітей – хлопчиків і дівчаток у віці від 5 до 8 років. Крім харків’ян, на турнір з’їхалися маленькі спортсмени з Києва, Львова, Дніпра, Полтави, Чернівців, Запоріжжя, Ужгорода, Донецької та Луганської областей та інших куточків України.

Іван Ракич зазначає, що колеги-депутати одноголосно підтримують його ідею та допомагають забезпечити бюджет змагань, спрямованих на популяризацію олімпійського виду спорту дзюдо і виховання майбутнього покоління. «Дзюдо – контактний та дуже видовищний вид спорту. Але головне, що він виховує в дітях спритність, міць, волю до перемоги, і водночас гідність, дисциплінованість та сильний характер», – стверджує Ракич.

По завершенні змагань переможці отримали пам’ятні призи та медалі. Іван Ракич сердечно подякував усім, хто долучився до заходу: «Я висловлюю щиру подяку гостинним господарям Палацу, тренерському штабу, друзям-чемпіонам, батькам спортсменів за виховання маненькіх українців, що завтра стануть повноправними Громадянами України!!!».

На важливості щорічного проведення турніру наголошує і керівник депутатської фракції «Об’єднання« Самопоміч» в Харківській міськраді Тарас Сітенко: «Оскільки я сам неодноразово був і організатором, і учасником змагань, розумію важливість регулярності проведення заходу. І молодий спортсмен, і тренер, і батьки включають його в свій графік підготовки і участі, це означає ритмічність у тренуваннях, що дуже важливо для гармонійного фізичного зростання молодих атлетів. Тому ми робимо все для того, щоб турнір став традиційним і бажаним для спортивної спільноти».