Новини

Всі новини
2016-07-18

У середу робоча група почне вивчати питання про благодійні внески в школах і дитсадках

У Харківській міській раді створили робочу групу з вивчення питання залучення та використання благодійних внесків в дитячих садах і школах Харкова.

Склад робочої групи затверджено 15 липня 2016 року. До неї увійшли: депутати від фракцій «Самопоміч», «Солідарність», «Наш край», «За Харків, за Відродження», а також представники батьківського самоврядування, автор електронної петиції «Заборонити збір готівки благодійних внесків, що стягуються з батьків на потреби дитячих садів і шкіл м.Харкова », фахівці департаментів міської ради, керівники навчальних закладів.

«До цієї групи входять депутати всіх фракцій, від фракції «Самопоміч» це я і Олена Ворона. Інформацію про членів з інших партій ми не отримували. Перші збори відбудуться вже в цю середу, 20 липня », — розповів лідер фракції «Самопоміч» в міськраді Тарас Сітенко.

За його словами, результатом спільної роботи членів групи повинен стати проект рішення з виробленням механізму, яким чином можна і потрібно збирати і контролювати внески, а також як формується і контролюється запит на фінансування.

«Важливо закрити це питання до початку наступної сесії», — підсумував Сітенко.

4 липня електронна петиція до Харківського міського голови Геннадія Кернеса про заборону збору готівки благодійних внесків перевищила необхідну для розгляду мером кількість підписів — 5127.