Новини

Всі новини
2015-11-04

У місцевих радах «Самопоміч» представлятиме всі демократичні сили, — Тарас Сітенко

Голова Харківського представництва «Об’єднання «Самопоміч» та новообраний депутат Харківської міської ради Тарас Сітенко в ефірі програми «Віддзеркалення» на АТН прокоментував результати місцевих виборів та подальші перспективи діяльності міськради.

«У місцевих радах ми представлятимемо всі демократичні сили. На жаль, у міськраду крім «Самопомочі» не пройшли інші демократичні сили. Ні «Відродження», ні «Наш край», ні, на жаль,  БПП «Солідарність» не є з нашої точки зору, такиим, тому що в їхніх лавах є представники попередньої влади, «Партії регіонів». Крім того, той договірняк, який був розіграний на цих виборах між «БПП» та «Відродженням», теж говорить про те, що це не ті сили, на які може орієнтуватися демократичний Харків. Наше завдання зробити так, щоб робота в раді призвела до того, що довіру Харкова до демократичних сил було поновлено», — наголосив Сітенко.

Політик також зазначив, що «Об’єднання «Самопоміч» більш орієнтовано на громадську організацію, ніж на партійну.

«Партійна структура є необхідною частиною виборчого процесу. На жаль, громадські організації не можуть висувати кандидатів у депутати, я вважаю, що це велике упущення нашої виборчої системи. Я буду брати активну участь і в якості депутатата, і на громадськіх засадах. Що стосується бізнесу, то фактично від його управління я відійшов рік тому, тому бізнес розвивається самостійно», — підкреслив представник «Самопомочі».

Сітенко також відмітив, що громада повинна не тільки контролювати ті процеси, що відбуваються у місті, але й брати участь у розробці стратегії його розвитку та втіленні її в життя.

«Депутат — це просто представник громади. Ми будемо максимально публічними, максимально прозорими. Зараз у нас діє розпорядження міського голови про закриття інформації про діяльність комунальних підприємств. Я впевнений, що ми зможемо це розпорядження зламати і діяльність комунальних підприємств буде надбанням громадськості», — зазначив депутат.