Новини

Всі новини
2017-10-09

У місті Лозова відбувся круглий стіл з економічних питань

За ініціативи активістів “Самопомочі”, у місті Лозова відбувся круглий стіл з економічних питань, актуальних для громади.

Захід був присвячений визначенню економічних проблем у місті та обговоренню ідей, які могли б сприяти вирішенню існуючих питань. На думку учасників круглого столу, однією з найважливіших проблем є відсутність інвестицій, що тягне за собою відсутність нових підприємств і робочих місць.

Ініцативною групою “Самопомочі” було висунуто кілька пропозицій щодо вирішення цієї проблеми. Зокрема, було запропоновано розробити програму дій, яка могла б консолідувати активних людей з цікавими бізнес-ідеями, з метою долучити до цього процесу усіх потенційних місцевих інвесторів за допомогою регулярного проведення у місті Лозова інвестиційних форумів та зустрічей економічної спрямованності.

За словами учасників круглого столу, ініціативна група “Самопомочі” готова долучитися до розробки концепції майбутньої праці, а також брати безпосередню участь у організації та проведенні таких заходів.

Окрім того, під час події була також порушена ще одне питання, яке притаманне майже для всіх невеликих міст. Мова йде про дуже мале забезпечення зайнятістю молоді, пенсіонерів та тієї частини жіночого населення, що перебуває у відпустці для нагляду за дитиною.

На думку учасників круглого столу, треба розробити інформаційну та навчальну програму дій на міському рівні, яка б сприяла працевлаштуванню цих верств населення.

Представники ініціативної групи “Самопомочі” зазначили, що, маючи реальний досвід у підготовці таких навчальних курсів, вони готові долучитися до розробки програми та брати участь в її реалізації.

Також під час зустрічі було обговорено низку питань та проблем, таких як можливості урбанізації міста, працевлаштування жінок віком від 50-ти років, роздрібна торгівля та біоенергетичні технології.

За словами члена ініціативної групи Вадима Мащака, в найближчий час активісти планують підготувати більш структурно напрацювання в напрямку економічних питань, пов’язаних із життям міста, та провести більш фахову зустріч з органами влади для визначення і можливої реалізації цікавих ідей.