Новини

Всі новини
2017-09-18

У Харкові знову відбувся напад на антикорупціонера

Сьогодні, 18 вересні, у Харкові відбувся напад на члена правління Харківського антикорупційного центру (ХАЦ) Євгена Лісічкіна.

“Сьогодні вранці в Харкові двоє невідомих напали на члена правління Харківського антикорупційного центру Євгена Лісічкіна. Напад відбувся у дворі його будинку і супроводжувався погрозами: “Ще раз хоч кудись полізеш – наступного разу вб’ємо нах …”, – повідомив експерт ХАЦ і депутат Харківської міськради від “Самопомочі” Ігор Черняк.

Підтримати Лісічкіна приїхав голова правління ХАЦ і депутат Харківської облради від “Самопомочі” Дмитро Булах, який супроводжує його в лікарню невідкладної допомоги. Він повідомив, що стан потерпілого задовільний.

“Напали на мого колегу по Харківському антікорупційному центру Євгена Лісічкіна у нього у дворі. Знову двоє. Це вже відверта серійність” – прокоментував Булах, якого побили 30 серпня при схожих обставинах: нападників також було двоє, побиття відбулося вдень, біля будинку, в якому мешкає депутат.

Як повідомили в прес-службі Нацполіціі в Харківській області, повідомлення про напад зареєстровано в 9:49. Працює слідчо-оперативна група.

Народний депутат від “Самопомочі” Роман Семенуха підкреслив, що поліція досі не повідомила ніяких результатів розслідування нападу на Булаха.

“У Харкові продовжують бити активістів. Сьогодні зранку був побитий антикорупціонер, член Демальянсу Євген Лісічкін. 2,5 тижня після побиття Дмитра Булаха – результатів розслідування ноль”, – прокоментував Семенуха.

Харківський антикорупційний центр системно займається розслідуванням корупції в органах місцевої влади, зокрема в Харківській міській раді і постійно оприлюднює результати своєї діяльності.