Новини

Всі новини
2015-02-12

У Харкові пройшла Школа Молодого Політика

14-15 лютого у Харкові проходила  Школа Молодого Політика (ШМП), організована  Міжнародним Республіканським Інститутом (IRI) та Об’єднанням «Самопоміч». Протягом двох днів 35 молодих харків’ян і харків’янок та мешканців Харківської області, що пройшли попередній відбір, мали можливість слухати лекції з політичного лідерства та знайомитись із сучасними інструментаріями виборчих кампаній. Вони також удосконалювали свої практичні навички і знання під час тренінгів та рольових ігор. Один з таких тренінгів був присвячений практичним аспектам плануванням та проведення виборчих кампаній під час місцевих виборів.

У перший день роботи Школи перед слухачами виступили голова Ради Центру підтримки громадських ініціатив Андрій Карташов та експерт з виборчих технологій Михайло Городок. Також молоді політики мали можливість поспілкуватися з народним депутатом України Романом Семенухою, лідерами Харківського представництва Об’єднання «Самопоміч» Тарасом Сітенком та Олександром Котуковим. Наступного дня слухачі ШМП брали участь у тренінгах і рольових іграх, які проводили голова Асоціації HR Галина Бордун та радник львівського міського голови Львова Андрій Шевців…

Школа молодого політика» є програмою Міжнародного республіканського інституту (IРІ), яка впроваджується за фінансової підтримки уряду Канади. Метою ШМП – є підвищення рівня політичної освіти молоді, підготовка нового покоління молодих громадських та політичних лідерів та залучення їх до творення політичних процесів у країні.