Новини

Всі новини
2015-12-07

Тетяна Бідняк: «Жителі області залишаються без електропостачання, а наша обласна рада демонструє повну бездіяльність»

Сьогодні, 7 грудня, відбулося засідання керівників фракцій та голів постійних комісій Харківської обласної ради. Результати засідання прокоментувала голова фракції «Об’єднання «Самопоміч» в облраді Тетяна Бідняк.

За її словами, пропозиції «Самопомочі» щодо змін до складу комісій облради, прийняті не були. Незрозумілою залишається ситуація і з регламентом обласної ради.

«Усі пропозиції щодо роботи комісій приймаються лише в письмовому вигляді на ім’я голови обласної ради. Тому наші зауваження щодо змін до складу комісій не прийняли. Отже, будемо подавати письмово й вимагати дослухатися до наших пропозицій. Чи змінить форма зміст? Зміни в регламент десь, хтось уже вносять. На сайті обласної ради, начебто, вже є регламент зі змінами, що позначають темнішим кольором (хоча засідання регламентної комісії в новому складі ще не було жодного разу)», — розповіла Бідняк.

Нардеп також зазначила, що проекту бюджету на 2016-й рік досі немає.

«Голова бюджетної комісій Немикіна Людмила Петрівна наполягає, що не може надати проект бюджету з об’єктивних причин (голова облради Сергій Чернов сказав — за п’ять днів до сесії буде, хоча за законом проект мав би бути оприлюднений за 20 днів і саме так можна було б опрацювати документ якісно), оскільки рішення про прийняття бюджету на 2016 рік буде виноситися на позачергову сесію обласної ради. Виходить, що оприлюднення проекту бюджету може відбутися за день до сесії», — підкреслила депутат.

Також немає належної роботи чиновників щодо ліквідації наслідків стихії, що панувала на Харківщині на початку грудня.

«Комісія з надзвичайних ситуацій у новому складі ще не збиралася. Як усі ми знаємо, значні снігопади, що пройшли на початку грудня мали важкі наслідки для мешканців області. На мої зауваження щодо бездіяльності постійної комісії з надзвичайних ситуацій Харківської обласної ради в зв’язку з ситуацією, що склалася в Харківській області, голова цієї комісії Донський О.М. сказав наступне: «Ми ж не виконавча влада.., що ж ми можемо..?». На моє звернення він пообіцяв відреагувати й організувати ефективну роботу комісії. Голова Харківської обласної ради Чернов С.І. обіцяв контролювати ситуацію. Отже, через тиждень після снігопаду жителі області залишаються без електропостачання, а наша обласна рада демонструє повну бездіяльність. Сьогодні населені пункти у Богодухівському, Дергачівському, Зміївському, Валківському, Золочівському, Красноградському, Нововодолазькому, Харківському, Чугуївському, Кегичівському та Вовчанському районах залишається без електропостачання», — наголосила представник «Самопомочі».