Новини

Всі новини
2015-11-27

Тетяна Бідняк: «В облраді нас меншість, але, незважаючи на опір, ми будемо боротися за результат»

Політичні сили в облраді повинні об’єднати свої зусилля з громадськими активістами. Про це сьогодні, 27 листопада, на прес-конференції в Харківській філії інституту ім. Горшеніна заявила керівник фракції «Об’єднання« Самопомоміч »в Харківській обласній раді Тетяна Бідняк.

«В обласній раді за мою кандидатуру на посаду голови облради проголосувала не тільки наша фракція, а й представники інших політичних сил. Під час свого представлення я багато говорила про консолідацію. Я вважаю, що консолідація в суспільстві повинна відбуватися не тільки між представниками політичних сил, які перемогли на цих виборах та увійшли до органів місцевого самоврядування; об’єднувати зусилля представники влади на місцях також повинні з активістами і громадськими ініціативами», — зазначила Бідняк.

Депутат підкреслила, що на сьогоднішній день в суспільстві існує велика кількість таких ініціатив — вони дозволять прискорити процес впровадження реформ.

«Багато говориться про процеси, що відбуваються в громадянському суспільстві, але представники влади мало розуміють, яким чином упроваджувати громадські ініціативи. Саме тому моя кандидатура була висунути на посаду голови облради — я добре розумію, що відбувається в суспільстві і в середовищі громадських активістів», — наголосила Бідняк.

Політик також підкреслила, що «Самопоміч» почала реалізовувати програми, спрямовані на покращення рівня життя мешканців Харківщини.

«В облраді нас меншість, але, незважаючи на опір, ми будемо боротися за результат. На сьогоднішній день у нас є програми, які ми будемо обговорювати з представниками всіх політичних сил в облраді. Жителів Харківщини хвилюють прості речі — доступна охорона здоров’я, розвинута інфраструктура, високий рівень заробітку. Це те, над чим ми, як депутати, зобов’язані працювати. Ми повинні показати механізм реалізації цих процесів — для того, щоб інвестор прийшов в область, щоб медичне обслуговування стало доступним, тощо. Тільки взаємодія по впровадженню реформ дасть результат», — зазначила депутат.

За словами Бідняк, одна з головних сфер, які підлягають реформуванню — безпека.

«Ми не збираємося тільки лише критикувати, у нас є плани з реформування різних сфер життя — це стосується і безпеки. Як активіст групи Help Army, я давно працюю над реформами військкоматів, мобілізації, постачання міністерства оборони. Я буду лобіювати реформування військово-промислового комплексу — ми можемо залучити інвесторів, які допоможуть нам з одного боку підвищити безпеку, а з іншого — створити нові робочі місця», — резюмувала представник «Самопомочі».