Новини

Всі новини
2015-12-01

Тетяна Бідняк розповіла про перспективи коаліції та блокаду Криму

Опозиція в Україні на місцевому рівні має бути представлена людьми з альтернативним поглядом на стан речей. Про це в програмі «Вечер трудного дня» на телеканалі «Simon» розповіла депутат Харківської обласної ради від фракції «Об’єднання «Самопоміч» Тетяна Бідняк.

«Як опозиційна партія, що входить до складу коаліції «Європейська Україна», ми хочемо у першу чергу змінити регламент місцевих рад, зробити його більш відкритим. Ми також маємо намір залучити громадськість для обговорення важливих питань. Сьогодні проходять громадські слухання відносно відповідальності фракції «Самопомочі» перед виборцями та суспільством. Ми позиціонуємо себе як відкрита партія, тому започаткували їх», — зазначила Бідняк.

Депутат підкреслила, що незважаючи на чисельні розбіжності між партнерами коаліції, «Самопоміч» і надалі планує залишатися в її складі.

«Вихід з коаліції не підтримує ані фракція «Самопоміч» у міській раді, ані в обласній. Не підтримують цю ідею і наші народні депутати. Фракція «Самопоміч» у парламенті жодного разу не голосувала за помахом диригентської палички. Ми знаємо декілька прикладів, коли депутати Верховної Ради від «Самопомочі» виходили з фракції, тому що буле не згодні з тим чи іншим рішенням. Ми також не є підконтрольними іншим політичним силам», — наголосила депутат.

Також політик висловилася щодо блокади окупованого Криму.

«Я підтримую думку, що має бути блокада півострова, але вона повинна вестися у законний спосіб та відповідати законодавчим нормам. Також я проти того, що продукти харчування не допускаються на територію, яку де-юре ми вважаємо територією України. Я вважаю, що блокада щодо поставок медикаментів та продуктів харчування, є не правильною з точки зору права. Також я ставлю знак рівняння між анексованим Кримом та тимчасово окупованою частиною Донецької та Луганської областей. Це наша земля, хоча й наразі вона й не контролюється Україною», — підкреслила Бідняк.