Новини

Всі новини
2019-06-10

Тетяна Бідняк – номер 4 у загальнонаціональному виборчому списку “Самопомочі”

Депутатка Харківської облради, волонтерка. громадська діячка Тетяна Бідняк – номер 4 у загальнонаціональному виборчому списку “Самопомочі”!

“2014-й рік змінив пріорітети – і мої, і багатьох моїх друзів.

Тоді, в найскладніший час, “Самопоміч” була єдиною політичною партією, що активно підтримувала нас – волонтерів, активістів – надаючи допомогу. Депутати ВР Ярослав Маркевич і Роман Семенуха завжди стояли пліч-о-пліч з нами і я розповім вам, друзі, як воно сталося, – розповідає Тетяна Бідняк.

Ярослав Маркевич до депутатства приймав участь у створенні ВГ ХелпАрмі, допомагав будувати блок-пости, і з початком війни пішов воювати у складі батальйону”Донбас”, а ставши народним обранцем постійно допомагав і порадою, і співпрацею. Це він сказав нам, хелпармійцям: “Ви можете не лише “затикати” дірки системи, а й змінити її! Йдіть у владу – балотуйтеся в місцеві ради і змінюйте країну”. Мене і Викторию Милютину було обрано до Харківської обласної ради за списками “Самопомочі”. Фракція обрала мене керівником на три місяці, та так і залишила)

Роман Семенуха співпрацював з нами весь цей час. Знаходив можливість в міжсесійний період поїхати волонтером на фронт, відвезти допомогу і поспілкуватися з бійцями, організувати закупівлю обладнання для нашої 92 бригади і все без розголосу що “от який депутат молодець”. І по грязюці, і на танках.

Ще тоді, в 2014-му “Самопоміч” надавала приміщення коворкінгу дівчатам, що займаються відродженням Пласту і патріотичним вихованням дітей. Координатори організовували купу соціальних проектів. Співпраця з громадськими організаціями була не лише задекларована – вона відбувалася і є ключовим пріоритетом в роботі протягом всієї каденції депутатів обласної ради. Активісти долучалися до системної роботи, ставали нашими помічниками, приймаючи участь у засіданнях фракції отримали можливість експертно впливати на рішення фракції.

2019. Партія Самопоміч обрала мене в п’ятірку кандидатів до Верховної Ради – черговий етап життя і моєї боротьби за майбутнє України. Це висока оцінка всього що зроблено нашою командою і величезний кредит довіри до того, що ще можу зробити особисто я.

Йдемо до перемоги України!”