Новини

Всі новини
2015-09-28

Тарас Сітенко відвідав «Фестиваль дитячої творчості» у Саржиному яру

На вихідних у Саржиному яру пройшов «Фестиваль дитячої творчості». Два дні юні харків’яни творили масово, на свіжому повітрі, під чуйним керівництвом педагогів з малюнку і ліплення. Ідея та реалізація фестивалю належить двом представницям ГО «Об’єднання «Самопоміч» — Наталії Коваленко та Олені Вороні.

Обидві давно вирішили допомагати розвитку творчих здібностей маленьких харків’ян. Олена Ворона організувала «Майстерню дитячої творчості». Щотиждня доньки і сини військовослужбовців, які служать у зоні АТО або демобілізувалися, малюють, ліплять, займаються пісочною анімацією тощо. Наталія Коваленко проводила дні творчості на свіжому повітрі. Познайомившись в ГО «Об’єднання «Самопоміч», вони вирішили об’єднати зусилля і організувати фестиваль дитячої творчості. Підтримали ідею і інші представники «Самопомочі».

«Ми просто гуляли парком і розмовляли з відпочиваючими. Знайшли багато людей, які підтримують нашу політичну партію. Дехто спочатку проявляв недовіру, але ідея, що ми хочемо щось міняти, що ми готові боротися, що у нас є на це сили і бажання, змушує їх змінювати думку. Деякі запитували про претендентів до органів міської влади. Про Тараса Сітенка вже знають у місті, хотіли поспілкуватися з ним особисто. Він відгукнувся на наше прохання. Багато батьків, поки діти були зайняті творчістю, з’ясували, що їх цікавить», — розповіла співорганізатор фестивалю Олена Ворона.

Найбільше дорослих цікавили проблеми доріг, поточного та капітального ремонту житлових будинків, тарифів на ЖКГ.

Роботи, створені дітьми під час фестивалю, представлять на виставці в коворкінгу «Самопоміч» за адресою: вул. Гоголя, 11.