Новини

Всі новини
2015-11-21

Тарас Сітенко у річницю Революції Гідності: «Самопоміч» є єдиним опонентом діючої місцевої влади й силою, яка готова боротися за зміни»

Сьогодні представники Об’єднання «Самопоміч» прийняли участь у заходах, присвячених другій річниці початку Революції Гідності. Серед інших до пам’ятника Тарасу Шевченку, де традиційно збиралися євромайдановці, прийшов і депутат Харківської міської ради від фракції «Самопоміч» Тарас Сітенко, яки разом з харків’янами теж брав участь у подіях Євромайдану дворічної давнини.

«В другу річницю Майдану Гідності ми знов зібралися у Кобзаря. Зібралися всі ті, хто хотів і хоче змінювати країну і місто на краще. Всі ті, хто розуміють, що з Януковичем всі наші проблеми не втекли, що одним стрибком ми не станемо тією Україною, про яку ми мріємо — це тривалий болючий постійний процес. І було б фатальною помилкою думати, що, якщо ми навіть обрали нормальну владу, то можемо умивати руки. Так ми будемо жити від Майдану до Майдану, в черговий раз проклинаючи своїх обранців», — зазначив Сітенко.

Політик також зазначив, що «Самопоміч» і надалі буде робити все, щоб надії та сподівання учасників Євромайдану виправдалися.

«Дуже радий був почути розуміння всіх виступаючих про незавершенність процесів перетворень в державі і готовність бути активними учасниками цих процесів. Перша сесія Харківської міськради показала, що «Об’єднання «Самопоміч» є єдиним опонентом діючої місцевої влади і силою, яка готова боротися за зміни. Розуміючи всю моральну відповідальність, готові кожної миті відстоювати інтереси і права Харківської громади.Зі святом!», — привітав харків’ян Сітенко.