Новини

Всі новини
2015-11-30

Тарас Сітенко розповів про проекти, над якими працює у міськраді

Голова Харківської обласної організації «Об’єднання «Самопоміч» Тарас Сітенко очолив постійну комісію з питань міжнародного співробітництва, інвестицій, спортивних та іміджевих проектів у Харківській міській раді. За словами Сітенка, наразі комісія працює одразу над кількома важливими задачами.

Серед них – відкриття офіційного центру Харкова в Брюсселі.

«У Брюсселі знаходиться Європарламент, Єврокомісія, інші важливі європейські організації. Ми повинні бути присутніми там, щоб знати, що відбувається, — а саме надання грантів та інші процеси. Рік тому я зустрічався з віце-президентом Єврокомісії Сіімом Калласом – все двері для нас відкриті. Наша присутність у Брюсселі допоможе залучати європейські інвестиції на важливі проекти», — зазначив Сітенко.

Також триває робота по розробці та впровадженню електронного уряду.

«Електронний уряд — це один з найважливіших іміджевих проектів. Наразі я зібрав робочу групу, до якої входять Яніка Мерило та ряд інших фахівців. Ми плануємо розробити електронний сервіс у сфері освіти та показати на цьому прикладі корисність даного проекту», — розповів депутат.

Планується розвивати велосипедну інфраструктуру у Харкові.

«Триває розробка концепції велоруху та велосипедної інфраструктури – доріжок, прокату, парковок. На наступний рік запланована прокладка веломаршруту Салтівка – Московський проспект», — доповів Сітенко.

Крім того, розробляється план дій по підтримці міжнародних конференцій та культурних заходів у Харкові.

«Наразі я співпрацює з Сергієм Жаданом. У жовтні наступного року ми плануємо організувати у Харкові літературний фестиваль», — зазначив представник «Самопомочі».

За словами Сітенка, швидку реалізацію цих проектів ускладнює те, що члени комісії не проявляють належної ініціативи.

«Коли я запитав у членів комісії, чи є у когось пропозиції стосовно роботи комісії на наступний рік, це було сприйнято з великим здивуванням, бо, виявляється, що до цього план її роботи розробляв технічний працівник і за весь цей час не було внесено жодної пропозиції», — наголосив політик.