Новини

Всі новини
2015-10-19

Тарас Сітенко: «Рішення багатьох недолугостей урядування лежить у впровадженні e-government, про який сьогодні одні балачки»

Кандидат на посаду Харківського міського голови Тарас Сітенко продовжує спілкуватися з харків’янами щодо проблем, які вони мають при оформленні субсидій. Так, сьогодні він відвідав Управління праці та соціального захисту Московського району. Про свої враження від візиту представник «Самопомочі» розповів на своїй сторінці у Facebook.

Обурення претендента на посаду мера викликало, зокрема, порушення правил відправки документів з рішеннями щодо нарахування субсидій.

«Захист персональної інформації? Ні, не чули. Так люди шукають рішення про нарахування субсидії у соцзабезі Московського району. За правилами ці документи мають бути відправлені поштою. Електронна пошта теж працює в 21 сторіччі, і деякі люди використовують її. Зимові субсидії ще не почали навіть оформлювати. Ото буде колапс системи! Рішення багатьох таких недолугостей урядування лежить у впровадженні e-government, про який сьогодні одні балачки», — наголосив Сітенко.

Нагадаємо, напередодні Тарас Сітенко відвідав Управління праці та соціального захисту Дзержинського району. Незважаючи на те, що документи на отримання субсидій більшість з присутніх у соцзабезі подали ще навесні, тарифи на комунальні послуги їм досі не перерахували.