Новини

Всі новини
2015-10-16

Тарас Сітенко провів зустріч з харків’янами щодо оформлення субсидій

Кандидат на посаду Харківського міського голови від партії «Об’єднання «Самопоміч» Тарас Сітенко сьогодні відвідав Управління праці та соціального захисту Дзержинського району, де вислухав харків’ян, що зіткнулася з проблемами при оформленні субсидій на послуги ЖКГ.

Незважаючи на те, що документи на отримання субсидій більшість з присутніх у соцзабезі подали ще навесні, тарифи на комунальні послуги їм досі не перерахували.

«Черги скрізь — і до реєстратури, і до спеціалістів. Практично всі здавали документи у квітні-травні. Відповіді або досі немає, або «субсидія 0 грн», — зазначив Тарас Сітенко.

Обурені харків’яни вимагали у працівників служби соціального захистку чітких пояснень щодо такого перебігу справ.

«Я подав документи на оформлення субсидії ще в травні, — розповів один з відвідувачів закладу Сергій, — Питаю — а чому п’ять місяців немає субсидії? Мені відповіли «Тому що немає!» П’ять місяців для них — нормальне явище. Тут прогнозів не дають, прогнози є тільки у Кабміну, але мене не цікавить, що вони говорять, важливий результат, але я його не бачу. Сьогодні я питатиму письмову відповідь, чому мені досі не нарахували субсидію».

Втім, поява у соцзабезі Тараса Сітенка та журналістів з відеокамерами сприяло тому, що вже за годину чоловік отримав позитивне рішення щодо отримання субсидії.

«Уряд пообіцяв, що українці зможуть отримати субсидії, тому люди сподіваються на те, що їх будуть оформлювати швидко та за спрощеною системою, але на сьогодні стан речей є вкрай незадовільним. На запити харків’ян у письмовій формі відповідають, що субсидій немає, але чому — ніхто не пояснює. На жаль, це звичний стан нинішньої системи. Контролю та відповідальності за тим, що робиться, немає. У підсумку страждають самі незахищені прошарки населення», — зазначив Сітенко.

Кандидат на посаду міського голови підкреслив, що місцева влада повинна здійснювати адресну допомогу тим, хто на це потребує.

«Я впевнений, що у бюджеті Харкова на наступний рік ця сума буде та з’явиться можливість допомогти тим, хто не може оформити субсидії через центральні органі влади», — підсумував Сітенко.