Новини

Всі новини
2018-01-30

Суд зобов’язав КП «Жилкомсервіс» оприлюднити фінансову звітність, – Ігор Черняк

Харківський окружний адміністративний суд зобов’язав КП «Жилкомсервіс» оприлюднити фінансову звітність і дані про оплату праці керівників, повідомив депутат міськради від «Самопомочі» Ігор Черняк, який є співзасновником Харківського антикорупційного центру.

Саме ХАЦ звернувся до Харківського адміністративного суду з вимогою зобов’язати «Жилкомсервіс» виконати вимоги законодавства і опублікувати на власному сайті інформацію про фінансову діяльність КП.

«Тепер будь-яка людина зможе дізнатися реальні показники: скільки грошей підприємство отримує за комунальні послуги, наприклад, за прибирання територій, і куди витрачаються ці гроші. А також дізнатися про борги КП, тому що в Харкові цю інформацію приховують, намагаючись створити ілюзію, що комунальні підприємства працюють ефективно. А насправді у багатьох підприємств, зокрема, й у «Жилкомсервіса», плачевна фінансова ситуація, борги. Завдяки судам люди зрозуміють, що відбувається насправді», – говорить Черняк.

Він додав, що КП «Комплекс по вивозу побутових відходів», позов проти якого також подавав ХАЦ, погодилось оприлюднити дані про фінансову діяльність. Тому з ним було підписано мирову угоду.

З рішенням суду, яке зобов’язує «Жилкомсервіс» оприлюднити фінансову звітність, можна ознайомитись у реєстрі судових рішень.