Новини

Всі новини
2017-10-15

Ставлення до тварин є показником гуманності суспільства, – Наталія Коваленко

Харківські зоозахисники пройшли маршем від площі Конституції по головній вулиці міста до площі Свободи з метою привернути увагу містян до проблеми порушення прав тварин: жорстокого поводження, безвідповідального ставлення до контролю народжуваності домашніх тварин та подальшого викидання їх на вулицю, масового вбивства тварин комунальними службами, функціонування мисливських випробувальних станцій, на яких собак нацьковують на диких тварин тощо. На акцію, незважаючи на дощ, зібралось близько 300 харків’ян.

Наталія Коваленко, депутат міськради від «Самопомочі» активно підтримує ініціативи зоозахисників. Вона неодноразово виступала в міськраді з пропозицією запровадити Програму гуманного відношення до тварин та добилась створення спеціальної робочої групи. За словами депутата, основною метою сьогоднішнього заходу є об’єднати зоозахисні спільноти міста та продемонструвати городянам та владі, що тисячі українців готові боротись за гуманність та права тварин. Депутат наголошує на важливості освітньої функції Маршу: «Ми хочемо, щоб в нашому місті люди гуманно та відповідально ставились до тварин, а для цього треба роз’яснювати, що безпритульних тварин треба не вбивати, а стерилізувати та соціалізувати; що неможна відноситись до тварин як до іграшок та викидати їх на смітник, коли собака або кішка набридає або стає «незручним». Сьогодні ми з Сергієм Утєвським, моїм колегою, депутатом міськради від «Самопомочі», виступаємо вiд iменi нашої фракції щодо необхідності гуманізації ставлення до тварин в нашому місті».

захист тварин1

Марш за права тварин одночасно відбувається в Києві, Львові, Одесі, Івано-Франківську, Луцьку, Дніпрі, Миколаєві, Запоріжжі, Кривому Розі та інших містах України.