Новини

Всі новини
2018-02-07

Стартував проект «IT для всіх»

Стартував проект «IT для всіх», започаткований харківською командою «Самопомочі». Сьогодні відбулось перше заняття з комп’ютерної грамотності. Бажаючих навчили користуватися інтернет-браузерами та створювати електронну пошту.

Ідея проекту «IT для всіх» виникла під час спілкування з людьми, які зверталися за консультацією до Центру надання правової допомоги ПП «Об`єднання «Самопоміч». Багато людей похилого віку скаржились на нестачу знань та навичок роботи на комп’ютері та в мережі інтернет. Говорили, що це ускладнює процес отримання інформації (правової, соціальної, комерційної, політичної, енциклопедичної).

Метою проекту є допомога у соціалізації та комунікації людей у сучасному інформаційному просторі, підвищення поінформованості та правової грамотності. Реалізація проекту «IT для всіх» дозволяє розширити інтереси слухачів курсу, а саме навчити їх отримувати необхідну інформацію з різних інтернет-джерел, відновити та розширити коло спілкування з друзями і родичами за допомогою соціальних мереж, електронної пошти та Skype, відкрити нові можливості для працевлаштування.