Новини

Всі новини
2019-03-06

«Сьогодні практично увесь виробничий потенціал України викачується десятьма сім’ями», – Садовий у Харкові

Лідер «Об’єднання «Самопоміч» Андрій Садовий відвідав Харків з робочим візитом, зокрема він побував на дергачіськму заводі з виробництва холодильної техніки UBC. Спілкуючись з трудовим колективом Андрій Садовий наголосив, що Україна має всі шанси стати світовим лідером в окремих галузях виробництва.

«За останні місяці я був на багатьох українських підприємствах і бачив той потенціал, який, на превеликий жаль, не розвивається. Літаки вміємо будувати, ракети вміємо запускати. Не так багато країн світу мають такі ресурси. От ви навчились виробляти охолоджувачі, маєте 20% світового ринку пивоохолоджувачів і до 30% європейського ринку холодильних шаф. Це дуже круто, і велика повага вам усім – ви показуєте Україні приклад», – звернувся Садовий до працівників підприємства.

Політик стверджує: сьогодні фактично весь виробничий потенціал України викачується десятьма сім’ями, які вивозять всі гроші за кордон і роблять там собі нормальне життя. В той час на харківському «Кінному ринку» стоїть черга до магазину, де продають протерміновані продукти. Тому треба виганяти з влади жуліків і наводити в країні порядок.