Новини

Всі новини
2016-05-17

Сітенко: «В черговий раз ми зіткнулися з порцією брехні від міського голови»

Лідер фракції «Об’єднання «Самопоміч» в міськраді Тарас Сітенко відповів на звинувачення і різку риторику мера Харкова Геннадія Кернеса щодо членів партії. «Ми в черговий раз зіткнулися з черговою порцією брехні від нашого міського голови. Сьогодні він звинуватив нас у тому, що ми радіємо, коли б’ють ветеранів, що ми щось пишемо, провокуємо людей. Але це — один із прикладів брехні, яка лунає від нашого мера », — заявив Тарас Ситенко.

Депутат нагадав, що під час Революції гідності Кернес активно підтримував ідею федералізації України, відкрито виходив на контакт з прихильниками «Антимайдану», а також відкрито висловлював невдоволення новою державною адміністрацією. «Коли всі говорять про те, що мир та спокій в Харкові – тільки завдяки роботі нашого мера, то я нагадаю, за що виходив наш міський голова на площу Свободи, хто запрошував «руський мир» в Харків, хто обіцяв «поломать ноги и руки» всім тим, хто захищає Україну», — додав Ситенко.

Лідер фракції «Об’єднання «Самопоміч» в міськраді також зазначив: звинувачення мера в тому, що у них є якісь офшори, відмивання грошей — необґрунтовані. «Якщо у вас є якісь докази, аргументи, окрім «сотрясания воздуха», то давайте їх в студію, як то кажуть. У нас є інформація про те, що офшорна компанія, до якої має відношення «Паркінг +», отримала за останні 8 років майже мільярд гривень, і до неї має відношення пан Медведєв з Росії, то ми це не просто говоримо, — підкреслив Тарас Сітенко . — Ми передаємо цю інформацію в Антимонопольний комітет, робимо запит до Генеральної прокуратури, і нехай там розбираються. Ви не суддя, ви не слідчий, ви не прокурор, тому не можна так, як ви, виносити судження. Нехай цим займаються ті, хто має на це право».

Відео виступу: http://2day.kh.ua/sitenko-v-ocherednoj-raz-my-stolknulis-s-portsiej-vranya-ot-gorodskogo-golovy/