Новини

Всі новини
2016-01-29

«Самопомiч» звернулася в АК «Харківобленерго» з проханням відстрочити припинення постачання електроенергії в Навчальному центрі інституту сільського господарства

До громадської приймальні «Об’єднання «Самопомiч» надійшло звернення з приводу складної фінансової ситуації, яка склалася в Навчальному центрі Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. Петра Василенка.

«Проблеми із фінансуванням виникли в травні 2015р., коли розпорядженням Кабінету Міністрів України ХНТУСГ ім. Петра Василенка був переданий до сфери управління Міністерства освіти і науки, тоді як його структурний підрозділ – Навчальний центр залишився в сфері управління Міністерства аграрної політики та продовольства України. З того часу, фінансування центру було припинено, причини невідомі, — розповiв депутат міської ради Сергiй Могила. — Для нормативного врегулювання цього питання народним депутатом Романом Семенухою скеровано депутатське звернення, однак вже сьогодні постачання електричної енергії мають намір припинити, тоді як навчальний процес в центрі продовжується, навіть в умовах відсутності централізованого опалення».

Фракція «Об’єднання «Самопоміч» Харківської міської ради звернулася до керівництва АК «Харківобленерго» з проханням відстрочити припинення постачання електричної енергії в Навчальному центрі на час навчання, до вирішення питання відновлення фінансування з Державного бюджету України.

Справка: Навчальний центр – єдиний в Україні, який щорічно готує біля 500 робітників масових професій та інженерно-технічних спеціальностей для заготівельної і зернопереробної галузі хлібопродуктів (елеваторів, хлібоприймальних підприємств, комбінатів хлібопродуктів, хлібних баз).