Новини

Всі новини
2015-09-23

«Самопоміч» висунула Тараса Сітенка кандидатом на посаду мера Харкова та затвердила список кандидатів у депутати до Харківської обласної та міської рад

Сьогодні у Харкові відбулися збори Харківської обласної та Харківської міської організації політичної партії «Об’єднання «Самопоміч».

Метою зустрічі стало висунення представників «Самопомочі» у кандидати по багатомандатному виборчому округу до Харківської обласної ради та Харківської міської ради, а також висунення кандидата від «Самопомочі» на посаду Харківського міського голови.

Під час зборів до Харківської обласної ради було висунуто 47 кандидатів. Першим номером у списку стала відомий волонтер, лікар за фахом Вікторія Мілютіна.

До Харківської міської ради було висунуто 70 кандидатів. Першим номером у списку став Тарас Сітенко, лікар та бізнесмен, який є керівником Харківського  представництва «Самопомочі». Кандидатуру Сітенка також було висунуто на посаду Харківського міського голови та одностайно підтримано членами партії.

«У політиці мене не влаштовує відсутність моральності та ефективності. Відсутність моральності — це цинізм по відношенню до людей і країні. Неефективність — це непрофесіоналізм і корупція…Я готовий привнести в політику і владу моральність як медик і ефективність як бізнесмен», — заявив Тарас Сітенко під час заходу.

На обласних зборах був присутній представник Харківської обласної виборчої комісії. У той же час на міському заході представників від Харківської міської виборчої комісії присутньо не було.

Представники «Самопомочі» зазначили, що процедура була проведена без порушень і відповідає чинному законодавству України. У найближчі дні списки з кандидатами будуть подані на реєстрацію.