Новини

Всі новини
2015-10-17

«Самопоміч» виступає за розвиток фермерства на Харківщині

Сьогодні, 17 жовтня, у рамках IV Міжнародного форуму з розвитку фермерства Agroport 2015 на демонстраційному полігоні Харківського Тракторного Заводу відбулися перші в Україні перегони Agro Drive Show. Команда «Об’єднання «Самопоміч» стала переможцем в одній з номінацій змаганнь.

Учасники змагалися у трьох дисциплінах – спортивній оранці, перегонах на тракторах з причепом та перетягуванні каната на тракторах. У останній дисципліні команда «Самопомочі» виявилася сильнішою за суперника – трактористу команди «Об’єднання «Самопоміч» вдалося  перетягнути канат на свій бік.

«Об’єднання «Самопоміч» розглядає агросектор як одну з найважливіших галузей. Саме тому участь у подібних заходах, що привертають увагу до розвитку сільського господарства, є необхідним.

«Агропромислова галузь є дуже важливою для України. Харківщина є лідируючою у вирощуванні зернових культур та виробництві сільськогосподарської продукції. Одним з пріоритетних завдань «Самопомочі» є розвиток агропромислового комплексу. Саме для цього ми ідемо в обласну раду — щоб представляти інтереси аграріїв та селян», — наголосив кандидат в депутати до Харківської обласної ради від партії «Об’єднання «Самопоміч» Олексій Голіков.

На сьогоднішній день ключовими завданнями у сільському господарстві є підтримка фермерів, допомога малим та середнім господарствам та підвищення престижу професії сільського вчителя та лікаря.

Слід також зазначити, що значний фінансовий ресурс, за допомогою якого можна вирішити безліч соціальних та економічних проблем на селі дає децентралізація влади та бюджетна реформа.

«Я дуже вдячна тим командам, які сьогодні взяли участь у змаганнях, у тому числі команді «Самопомочі». У наступному році ми плануємо зробити цей захід у форматі міжнародного форуму, заручившись підтримкою ООН та ФАО, та сприяти таким чином розвитку Харківщини і України», — підкреслила організатор Agroport 2015 Ірина Дядченко.