Новини

Всі новини
2016-01-11

«Самопоміч» виступає проти протягування міською радою рішень без попереднього обговорення

У середу, 13 січня, у відбудеться позачергова третя сесія Харківської міської ради 7-го скликання. На порядку денному — питання, пов’язані з внесенням змін до низки міських програм, зокрема, з охорони здоров’я та соціального захисту населення.

Втім, депутати від «Самопомочі» досі не отримали порядку денного та проекти рішень, розгляд яких відбудеться на у сесіi. За словами голови фракції «Об’єднання «Самопоміч» у Харківській міській раді Тараса Сітенко, ці проекти рішень з’являться тільки перед початком засідання постійних комісій, котре відбудеться об 11 того ж дня. У зв’язку з цим представники фракції не мають можливості ретельно проаналізувати їх та висунути свої конструктивні пропозиції.

«Зважаючи на те, що про проведення було відомо ще у тому році, могли підготувати і чергову сесію з обговоренням в комісіях та можливістю детального обговорення на фракціях. Але схоже, що такий спосіб після попередньої сесії не влаштовує діючу місцеву владу. Занадто багато було пропозицій, зауважень та критики з нашого боку. І тривалість сесії було безпрецедентною, що було дуже незручно для «кнопкодавців»», — зауважив Сітенко.

Фракція «Самопоміч» вважає такий підхід апробацією зухвалого способу проведення сесій та протягування рішень без попереднього обговорення у фракціях та громадою.

«Якщо будуть питання, які ми вважаємо нетерміновими, будемо голосувати проти», — додав голова фракції «Самопоміч».