Новини

Всі новини
2018-02-20

«Самопоміч» вшанувала пам’ять Героїв Небесної Сотні

Сьогодні представники «Самопомочі» вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні. Разом з іншими харків’янами вони прийшли до пам’ятника Тарасу Шевченку, щоб згадати тих, хто загинув під час Революції Гідності.

Прозвучав гімн України. Під пісню «Пливе кача» вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих, владика Митрофан провів жалобний молебень. Серед виступаючих був і депутат Харківської міської ради від «Самопомочі» Ігор Черняк.

«Я довго думав. Коли я згадую події чотирирічної давнини, у мене два відчуття – це біль і сором. За чотири роки ніхто не покараний, час не на нашу користь. На превеликий жаль, така історія може повторитися. Це дає підстави говорити, що Революція Гідності не відбулася до кінця. Друге відчуття – сором. Десь ми розмінюємося, десь видаємо бажане за дійне. Тому мені соромно, що ми, живі, своїми діями не можемо бути гідними тих, хто загинув. У Харкові Революція Гідності перемогла рівно на 2-3 дні, доки наш так званий «істеблішмент» не виїхав. Але потім він повернувся і продовжує нас обкрадати. Наша з вами боротьба ще попереду. До того часу ми повинні забути про те, що нас роз’єднує. Ми будемо в безпеці тільки тоді, коли Кернес не буде міським головою Харкова. Був такий лозунг «Гєпу – на нари, Добкін – до пари», – сказав Ігор Черняк.