Новини

Всі новини
2018-06-22

«Самопоміч» вкотре вимагає зупинити приватизацію «Турбоатому».

Сьогодні Роман Семенуха в черговий раз поставив запитання Прем’єр-Міністру щодо мотивів продажу АТ «Турбоатом». Проте чесної відповіді він так і не отримав.

«Спочатку уряд переконує, що стратегічних підприємств у переліку на приватизацію не буде. За півроку «Турбоатом», попри це, виставляють на продаж. Місяць тому Володимир Гройсман, відповідаючи на питання «Самопомочі», обіцяє, що продадуть лише 25 відсотків, і контрольний пакет акцій залишиться у держави.

І ось чергова неправда! Прем’єр каже, що умови продажу підприємства визначатимуться окремою постановою Кабміну. Проте, згідно з наказом Фонду держмайна від 8 червня, тобто цілком офіційно, ухвалено рішення щодо продажу понад 75 відсотків акцій, а це означає повний продаж стратегічного об’єкта. При цьому Прем’єр говорить, що приватизація – це не продаж, а спосіб залучення інвестицій, а це відверта підміна понять», – наголошує народний депутат.

Семенуха впевнений, що уряд вперто і наполегливо знецінює сам процес приватизації, продаючи разом із збитковими підприємствами прибуткові, стратегічні, на яких працюють тисячі людей. «Це ніщо інше, як дембельский акорд влади напередодні виборів», – підсумував він.