Новини

Всі новини
2017-10-04

«Самопоміч» вітає свого колегу зі спортивною перемогою!

Голова фракції «Самопомочі» в Харківській міськраді Тарас Сітенко став чемпіоном Європи в командній першості з четириборства разом з харків’янами Володимиром Слинько та Юрієм Гунько.

У Харкові пройшов Відкритий чемпіонат Європи серед ветеранів спорту з сучасного п’ятиборства і четириборства, який щорічно проводиться під егідою UIPM (Міжнародної федерації сучасного п’ятиборства). У змаганнях взяли участь спортсмени з 15 країн світу, навіть з іншого континенту, з Панами.

До сучасного п’ятиборства входять фехтування, стрільба, плавання, біг і конкур. Тарас Сітенко розповів, що займається п’ятиборством з 1985 року, але в турнірах такого рівня взяв участь вперше.

«Вже рік я очолюю Федерацію сучасного п’ятиборства Харківської області. Коли змагання такого рівня проходять у рідному місті, не можна залишатися осторонь. Не можна бути формальним президентом. На жаль, часто спортивні федерації очолюють люди, далекі від розуміння спорту. Своїм прикладом я хотів показати, що федерації мають очолювати спортсмени і люди, близькі до спорту. Перед змаганнями я дуже серйозно готувався, але під час турніру вдалося перебороти хвилювання і вдалося показати гарний результат, особливо – з фехтування», – розповів Сітенко.

У цьому чемпіонаті харків’яни взяли два перших місця, крім командної першості з четириборства золото взяв Володимир Слинько в індивідуальній першості. В естафеті перемогла команда з Іспанії, також призові місця виграли команди з Угорщини, Німеччини та Англії.
IMG_0382

IMG_0380
IMG_0378