Новини

Всі новини
2015-11-17

«Самопоміч» пропонує не виносити на розгляд першої сесії топонімічне питання

Зухвале нехтування міською владою громадською думкою призвело до серйозного протистояння чинної влади з громадськими організаціями та активістами. Про це заявив депутат Харківської міської ради від «Об’єднання «Самопоміч» Тарас Сітенко.

Політик наголосив, що це протистояння ще більше посилилось після спроби міської влади протягнути через громадські слухання «перейменування» районів міста — Дзержинського в Дзержинський, Фрунзенського у Фрунзенський, Жовтневого в Жовтневий.

«Ми не може цього допустити. Вважаємо, що старт роботи міськради має продемонструвати нову якість та нову ефективність. Тому початок роботи з розгляду питань, які роздирають суспільство, є неприйнятним. Виходячи з цього, наша пропозиція до міської влади — не виносити на розгляд першої сесії топонімічне питання. Принаймні, питання перейменування районів міста. Сподіваємось на порозуміння і готовність до співпраці з боку Харківського міського голови», — зазначив Сітенко.

Нагадаємо, новообрані міські депутати зберуться на свою першу сесію в середу, 18 листопада. На порядку денному — 12 питань і «різне». Одним з ключових питань порядку денного буде перейменування вулиць та районів міста.