Новини

Всі новини
2017-09-19

“Самопоміч” продовжує боротьбу із незаконним продажем алкоголю та табачних виробів

До депутата облради від «Самопомочі» Віталія Бушковського неодноразово звертались мешканці Ново-Баварського району зі скаргами на роботу магазину, що розташований за адресою вул. Київська, 32. Жителі приватного сектору, що мешкають поруч, стверджували , що ходити повз магазин небезпечно, особливо ввечері, коли біля торговою точки збираються нетверезі люди, інколи трапляються сварки, бійки.

На депутатське звернення до Державної фіскальної служби в Харківській області, податкова зреагувала незвичайно швидко. Перевірка виявила відсутність у торгового павільйону ліцензії на роздрібну торгівлю алкоголем та тютюновими виробами. Вчора, 18 вересня, співробітники ДФС зробили контрольну закупку алкоголю та сигарет та вилучили незаконні товари. Матеріали справи передали до Червонозаводського суду, – про це повідомив помічник Віталія Бушковського Олександр Дорошенко, якого було викликано на місце подій в якості представника заявника.

Дорошенко3

“Більше року ми проводимо системну роботу з виявлення точок незаконного продажу алкоголю. Наша команда активно реагує на звернення громадян щодо фактів продажу алкоголю сумнівного походження, нарешті і відповідні регулюючі органи почали також реагувати належним чином. Місто має бути комфортним та безпечним для харків’ян”, – прокоментував Віталій Бушковський.